وایت برد شیشه ای یا Whiteboard Glass   از انواع  تخته وایت برد و جدیدترین و به روز ترین نوع تخته وایت بردها بوده که در دو نوع وایت برد شیشه ای فریم ام دی اف و متد جدید بدون فریم سکوریت تولید میشود.

از وایت برد شیشه ای استقبال شده و آن به خاطر زیبایی که به دفتر کار ، محیط آموزشی و ... می دهد که تولید وایت برد شیشه ای در رنگ های مختلف ادامه یافت.

این نوع تخته وایت برد میتواند جلوه بسیار زیبایی به کلاس درس یا محیط کار شما بدهد و بهترین جنس تخته وایت برد، تخته وایت برد شیشه ای است که حتی در نوشتن و پاک شدن میتوان از ماژیک غیر وایت برد(معمولی)برای نوشتن استفاده کرد.

وایت برد شیشه ای Whiteboard Glass  برای تمامی مصارف از جمله در ادارات، مراکز  آموزشی، شركت ها خصوصی و دولتی، مدارس ،دانشگاه ها و حتی در منازل  کاربرد دارد.

مواد اولیه جهت ساخت وایت برد شیشه ای:

شیشه float با ضخامت 5 میل  كوره ای، استاندارد، صیقل خورده بدون انحنا وخط و خش.

رنگ شیشه: پلی اورتان روغنی كوره ای سفید مات (sami bright)

در واقع  وایت برد شیشه ای گونه ای  از تخته وایت بردها می باشند که در چند سال اخیر ابداع و تولید شده است  و به دلیل كیفیت، زیبایی و عمر بیشتر مورد توجه  قرار گرفته است. وایت برد شیشه ای در دو نوع  با فریم MDF (ام دی اف )و با فریم آلومینیوم که با توجه به سلیقه و سفارش مصرف كنندگان تولید می شود.

وایت برد شیشه ای دارای  كیفیت بالا و اصول استاندارد در تولید می باشند.

توضیحات :

به علت انعكاس نور در شیشه، با استفاده از این نوع پوشش رنگی میزان رفلكس نور كاسته می شود و هنگام نوشتار و دیدن از دوبینی خطوط و انعكاس نور جلوگیری می شود.

ردیف1 مجموع شیشه فلوت شماره استاندارد ملی 8521 كد تصویب در كمیته ملی 86/12/22 با توجه به این كه اخیراافرادی با استفاده از مواد غیر استاندارد و نامرغوب (طلق ، پلاستیك ، شیشه شیت(پلیت) ) اقدام به تولید و عرضه وایت برد شیشه ای نموده اند، لذا با توجه به اطلاعات فوق هنگام خرید،دقت نمائید. كیفیت نوری سطح شیشه فلوت با شیشه پلیت (شیت) سایش خورده و پولیش خورده قابل مقایسه می باشد .

دانسیته شیشه به كار رفته در وایت برد شیشه ای gr/cm³ 5/2 می باشد .

جنس گوشه های تخته وایت برد شیشه ای در مدل فریم آلومینیومی، فلزی گالوانیزه می­باشد.

جنس پشت تخته وایت برد از فیبر 5 mil مخصوص وایت برد استفاده شده و برای استفاده در هوای مرطوب و شرایط سخت مقاوم شده است.

فریم تخته وایت برد شیشه ای در دو مدل آلومینیوم و MDFتولید میشود.

داخل كار وایت برد شیشه ای از پلی استایرن (یونولیت )فشرده، دانسیته 14، طبق الحاقیه استاندارد ملی شماره ۱۱۱۰۸ مورخه اسفند1391 طریقه نصب تخته وایت برد شیشه ای تمامی تخته وایت برد ها قابل نصب بر روی دیوار و پایه های مخصوص شركت میباشد.

مزایای استفاده از تخته وایت برد شیشه ای :

فانتزی بودن و شکیل بودن این نوع وایت برد نسبت به نوع مغناطیسی معمولی

پاک شدن بسیار راحت بدون ماندن رد ماژیک

معایب تخته وایت برد شیشه ای :

 رفلکس نور به مراتب بالاتر نسبت به نوع مغناطیسی که به استفاده از رنگ پلی اورتان خیلی بهتر می شود